انتقال مخاطبین از outlook به word | رایانه کمک مرکز حل مشکل کامپیوتر
1400/01/25 - 16:06

واردکردن مخاطبین از outlook به word

نرم‌افزار outlook چیست؟

نرم‌افزار اوت لوک از سری مجموعه نرم افزارهای تولیدی شرکت مایکروسافت می باشدکه شما می توانید از طریق آن ارسال و دریافت ایمیل را انجام دهید به عبارتی نرم‌افزاری است که روی سیستم شما نصب می شود و تمامی ایمیل های شما را از اینترنت دریافت می کند و داخل سیستم ذخیره می نماید.

با استفاده از این نرم افزار حتی زمانی که شما دسترسی به اینترنت نداشته باشید می توانید ایمیل های خود را باز نموده و آنها را بررسی نمایید همچنین از طریق این نرم افزار با توجه به وجود تقویم و بخش یادداشتی که دارد می توانید ایمیل های خود را دسته بندی کنید و برای هر ایمیل به صورت جداگانه  یادداشتی را درج نمایید .


سؤالات کاربران:

نحوه ذخیره کردن اطلاعات مخاطبین اوت لوک در ورد به چه صورت است؟

افزودن مخاطبین outlook به address book ورد چگونه انجام می‌شود؟

نحوه انتقال اطلاعات مخاطبین outlook در word

در مطالب قبلی رایانه کمک راجع به ویژگی‌های نرم‌افزار ورد برای شما عزیزان توضیحاتی ارائه شد یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در این مطلب ما به آن می‌پردازیم ویژگی Address Book  در برنامه ورد می‌باشد که شما از طریق این ویژگی می‌توانید اطلاعات مربوط به نرم‌افزار outlook خود را به ورد انتقال دهید.

 با قابلیت Address Book  در نرم‌افزار ورد دیگر شما نیازی به export یا import از نرم‌افزار outlook نخواهید داشت و می‌توانید به‌راحتی مخاطبین خود را به ورد منتقل نمایید.


پیشنهاد میکنیم مطلب " نحوه ایمیل کردن تسک در اوت لوک " را نیز مطالعه کنید.


مراحل انتقال اطلاعات

 1- نرم‌افزار ورد را بازنموده و از منوی File گزینه Options را انتخاب کنید

2- در پنجره باز شده سمت چپ گزینه Quick Access Toolbar را کلیک نموده

3-در سمت راست گزینه Choose Commands From را بر روی Commands Not in the Ribbon قرار دهید

4-در لیست پایین گزینه  Address Book  را انتخاب نمایید و گزینه add  را کلیک کنید

5-پنجره را ok کنید

پس از انجام مراحل فوق به صفحه ورد بازگردانده می‌شوید، در نوار بالای نرم‌افزار ورد آیکون مربوط به Address Book برای شما اضافه شده است

با انتخاب آیکون مربوط به  Address Book پنجره‌ای همانند تصویر زیر مشاهده می‌کنید که کافی است مخاطب خود را انتخاب نمایید و پنجره را ok کنید.


سخن آخر:

از این‌که تا انتهای مطلب مربوط به واردکردن مخاطبین از outlook در word ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. شما می توانید دیگر ترفند های این برنامه را در مطلب آموزش outlook مطالعه کنید.

اگر در ارتباط با مطلب فوق سوالی داشتید می توانید با شماره گیری 0217129  و9099071540 با کارشناسان رایانه کمک ارتباط برقرار کنید و از آنها مشاوره بگیرید و همچنین با دنبال کردن صفحه اینستاگرام و آپارات رایانه کمک می توانید آموزش های بیشتری را دنبال کنید.