کد مکالمه رایگان ایرانسل و بسته های 10 برابری ایرانسل |  رایانه کمک
1400/06/14 - 14:15

ترفند کد مکالمه رایگان ایرانسل

شما با شماره گیری کد مکالمه رایگان ایرانسل و خرید هر یک از بسته های پیشنهادی می توانید هزینه های خود را طبق الگوی مصرفی کاهش دهید.

امروزه با توجه به نیاز کاربر ها به برقراری تماس های متعدد، اپراتورهای موبایل بسیاری از جمله ایرانسل طرح های گوناگونی را برای مشتریان خود تعریف کرده اند. کاربر ها با استفاده از این طرح ها و بسته های کاربردی گوناگون می توانند هزینه های خود را در برقراری تماس های تلفنی به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایند.

پیشنهاد میکنیم مطلب " حل مشکل بهم ریختگی تاریخ در گوشی اندروید " را نیز مطالعه کنید

کد مکالمه رایگان ایرانسل

ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای موفق و اصلی در ایران، با تهیه کردن بسته های متعدد برای مکالمه، اینترنت، ترکیبی،  پیام رسانی و سرویس های دیگر پیوسته در  تلاش بوده تا رضایت کاربرهای خود را افزایش دهد. یکی از پرطرفدار ترین بسته های پیشنهادی این شرکت بسته مکالمه طلایی آن می‌باشد که کاربر ها با استفاده از آن می‌توانند در ازای پرداخت مبلغی ناچیز در مقایسه با تعرفه های معمولی مدت زمان زیادی را مشغول مکالمه با کاربر و دوستان و افراد مختلف صرف نمایند.


 این بسته شگفت انگیز بسیار  مورد استقبال قرار گرفته است و بسیار برای کاربرها مقرون به صرفه می باشد. شما کافی است تنها کد دستوری ستاره ۴۴۴۴  مربع (*۴۴۴۴#) را شماره گیری نمایید تا بسته مکالمه ویژه خود را دریافت و آن را فعال کنید.


به این نکته توجه کنید که برای هر کاربر بر اساس الگوی مصرفی بسته پیشنهادی مکالمه متفاوت می باشد. هر زمانی که بسته مورد نظر را بخواهید خرید کنید و به محض فعال سازی آن می‌توانید از مکالمه چند برابری استفاده نمایید. بسته های فعال شده توسط کد *۴۴۴۴# با تخفیف محاسبه می شوند و تنها به تماس های درون شبکه محدود می‌شوند.توجه داشته باشید که این کد ها فقط از طریق کد دستوری در دسترس می باشد و اصولا در اپلیکیشن و یا سایت ایرانسل نمایش داده نمی شوند.ممنونیم که با این ترفند نیز همراه رایانه کمک بودید به یاد داشته باشید که در صورت بروز مشکل در تلفن همراه و یا رایانه شما میتوانید در هر لحظه از شبانه روز با کارشناسان رایانه کمک تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را به صورت تلفنی برطرف کنید.