انتشار پست های اینستاگرام از طریق دسکتاپ | رایانه کمک
1400/04/19 - 13:30

انتشار پست های اینستاگرام از طریق دسکتاپ

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از محبوب ترین ها و پرکاربرد ترین برنامه ها در تلفن های هوشمند می باشد، این برنامه همواره با آپدیت های گوناگون و ویژگی های جدید طرفداران خود را غافلگیر می کند، یکی  از قابلیت های جدید وکاربردی که هم اکنون در حال کار کردن بر روی آن می باشد، قابلیت انتشار پست از طریق دسکتاپ است.

به یاد داشته باشید که در حال حاضر این ویژگی برای عموم کاربران در دسترس نمی باشد و تنها در مرحله ی آزمایش کردن است اما با در دسترس قرار گرفتن این قابلیت تولید کنندگان محتوا از آن استقبال بی نظیری خواهند کرد.

اولین بار با انتشار یک سری تصاویر از یک اکانت توییتر این قابلیت افشا شد، ساز و کار این قابلیت جدید به شرح ذیل می باشد.

کاربران اپلیکیشن اینستاگرام می توانند با کشیدن و رها کردن تصاویر مورد نظر خود بر روی سیستم های کامپیوتری آن را به صورت پست در اکانت اینستاگرام خود آپلود کنند، به یاد داشته باشید که این قابلیت هیچ تفاوتی با انتشار پست توسط تلفن های هوشمند نخواهد داشت این امر به این معنا است که کاربران می توانند از خدماتی نظیر قرار دادن فیلتر بر روی تصاویر، برش آن ها و یا دیگر ابزارهای ویرایش استفاده نمایند.

انتشار پست با وب کم در اینستاگرام

به یاد داشته باشید تنها کاری که در این قابلیت جدید نمی توان انجام داد، امکان عکس برداری در لحظه و پست کردن آن می باشد البته این ویژگی در نسخه ی تحت وب موبایل در دسترس کاربران قرار دارد اما در کامپیوتر هنوز وجود ندارد، هم چنین در خصوص پست کردن ویدیوهایی به صورت IGTV  نیز محدودیت هایی وجود دارد، انتشار پست در اپلیکیشن اینستاگرام توسط دسکتاپ می تواند به ویژگی بسیار مهمی تبدیل شود که کاربران را شگفت زده خواهد کرد البته در خصوص انتشار استوری از طریق دسکتاپ هنوز اطلاعات کاملی در دست نمی باشد.

در حال حاضر اطلاعاتی از این موضوع که آیا این ویژگی در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر وجود ندارد برای همین باید صبور باشید تا نتیجه ی آزمایش این قابلیت فوق العاده را مشاهده کنیم. به محض منتشر شدن اخبار جدید این مطلب بروز شده و می توانید از طریق همین مقاله رایانه کمک از آن مطلع شوید.

 

کلام آخر:

در دست قرار گرفتن این قابلیت برای کاربران بسیار مفید و پر بازده خواهد بود، امیدواریم این ویژگی جدید به زودی در اختیار عموم کاربران قرار بگیرد، اگر در خصوص این مطلب سوال یا مشکلی دارید می توانید با کارشناسان فنی رایانه کمک از طریق شماره های 909071540 یا 0217129  در ارتباط باشید. همچنین برای آگاهی از اخبار روز دنیا میتونید صفحه رسمی اینستاگرام رایانه کمک را فالو کنید.